Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Męski styl na co dzień i na specjalne wyjścia

13 marca 2020


Czasy, kiedy panowie nie do końca przywiązywali uwagę do ubioru czy też dodatków, już minęły i obecnie nawet codzienne czy sportowe stylizacje są efektem bardzo przemyślanych strategii. Dlatego właśnie w męskiej garderobie pojawiają się różne dodatki na różne okazje, bo przecież do garnituru nie wybierze się zegarka z silikonowym sportowym paskiem, a na treningu niekoniecznie sprawdzi się elegancki dodatek bez szeregu przydatnych funkcji. Ilość męskiej „biżuterii” stale się powiększa, bo przecież różne jej elementy muszą do siebie pasować niezależnie, czy szykujemy oficjalną/wizytową kreację, casualową czy też sportową stylizację.

Dodatki idealne do stroju

Choć to oczywiście strój jest podstawą stylizacji, to jednak dodatki są kropką nad „i” i bardzo często to właśnie w tej materii panowie popełniają  podstawowe błędy. Przeglądając na przykład zegarki Lorus, warto już na starcie założyć, że nie ma uniwersalnego modelu na każdą okazję. Ten rodzaj dodatku ma być interesującym akcentem, który podkreśli stylistykę, ale jej nie zdominuje i nie popsuje. I warto wiedzieć, co i z czym nosić, by wyglądać dobrze.

Sytuacje, gust, styl

Zegarki Lorus, takie jak https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegarki-Lorus-558.html stają się ważnym elementem stylu. W szeregu różnych propozycji bez problemu można dobrać modele doskonałe do pracy, na trening, na spotkanie ze znajomymi. Oczywiście poza samym wykończeniem ważnym argumentem będą nasze możliwości finansowe i dlatego wybór konkretnego zegarka bywa dość trudny. Jeśli z racji na przykład pracy zawodowej jesteśmy zmuszeni nosić na co dzień garnitury, to warto dobrać zegarki Lorus w klasycznym stylu na czarnym lub brązowym pasku. Dość ascetyczna koperta będzie świetną ozdobą dłoni, a do tego dodatku bez problemu dobieramy pasek do spodni czy też spinki do koszuli. Wówczas cała stylizacja nabierze stonowanej elegancji, która jest ponadczasowa i nie ulega chwilowym modom, a o to też chodzi, bo zegarka nie kupuje się zazwyczaj na jeden sezon.

Bądź smart!

W miejskich stylizacjach chętnie sięga się po dodatki w klimacie smart casual. Tu królują eleganckie dodatki o mniej oficjalnym charakterze, które podkreślają męski, nieco luźniejszy styl. W takich outfitach pojawiają się zegarki Lorus o rozbudowanych tarczach w różnych wariantach kolorystycznych. Uwagę przykuwają designerskie wskazówki oraz oczywiście tarcze różnej wielkości. W ten sposób wprowadza się mniej formalne elementy. Od kilku lat silną pozycję na rynku zaznaczają smartwatche, których funkcje znacznie wybiegają poza samo odmierzanie czasu, ale w niektórych wariantach to bardzo stylowe propozycje, które świetnie podkreślą outfit.

more4kids

Witaj w naszej redakcji! Jesteśmy miejscem dedykowanym wspieraniu kobiet we wszystkich aspektach ich życia, od macierzyństwa po codzienne wyzwania związane z prowadzeniem domu i dbaniem o siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Antyperspirant
prezent na chrzest dla chłopca
Pierwsza komunia

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pierwsza komunia