Strona główna
Rodzina
Tutaj jesteś

Poznaj nowoczesny elementarz trzylatka!

22 czerwca 2022 elementarz trzylatka


Zadbaj o odpowiedni rozwój intelektu i kreatywności swojej pociechy. Nasz elementarz 3-latka to nie tylko zestaw dopasowanych do potrzeb i możliwości trzy letniego dziecka ćwiczeń, ale przede wszystkim – okazja do dobrej zabawy. Nauka przez zabawę jest zaś, jak powszechnie wiadomo, najskuteczniejsza.

 

Prawie 100 zadań do wykonania

Każda ze stron naszego elementarza przedstawia oferuje zupełnie inne zadanie, dzięki czemu korzystanie z niego nigdy nie zacznie być nudne. Tylko od Ciebie i Twojej pociechy zależy, w jaki sposób wykorzystacie możliwości oferowane przez elementarz 3-latka. Czy będziecie wykonywać po jednym zadaniu dziennie, dzięki czemu wystarczy on na bardzo długi czas – czy też postawicie na nieco szybsze (lub wolniejsze) tempo nauki? Decyzja zależy tylko od was. 

 

Kompleksowe wsparcie kreatywności Twojego dziecka

Elementarz 3-latka oferuje bardzo zróżnicowany zbiór zadań. W środku niniejszej książeczki odkryjesz razem z dzieckiem między innymi kolorowanki, naklejki, ćwiczenia na poszerzanie słownictwa, oraz przyjemne zagadki o starannie dobranej. Wszystkie oparte są na starannie dobranej, interesującej każde dziecko tematyce, takiej jak zwierzęta, zabawy, przyjęcia urodzinowe, czy też pojazdy. Zadania zawarte w Elementarzu Trzylatka dopasowane są poziomem do możliwości intelektualnych i manualnych dziecka w tymże wieku, a także zaprezentowane w niezwykle atrakcyjny sposób, dzięki czemu wspierają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność.

Książka oparta jest na dokładnych wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki, a nad jej przygotowaniem czuwał profesjonalny, dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego.

 

Nauka może być przyjemnością

Prezentowany elementarz 3-latka jest świetnym sposobem, by już od najmłodszych lat zachęcić dziecko do nauki i odkrywania świata. Książka po brzegi wypełniona jest kolorowymi, wesołymi ilustracjami, które zapewnią maluchowi jeszcze większą frajdę podczas korzystania z elementarza. Twoje dziecko bez reszty zaangażuje się w wykonywanie postawionym przed nim zadań!

 

Świetny sposób na wspólne spędzenie czasu

Elementarz oferowany na stronie https://bookolika.pl elementarz to fantastyczna książka edukacyjna, dzięki której spędzisz ze swoją pociechą jeszcze więcej czasu, pomagając jej w wykonaniu co też trudniejszych zadań. Elementarz ten daje Ci też stały wgląd w to, jak przebiega proces edukacji Twojego dziecka oraz tego, jakie robi ono postępy. Twój szkrab czerpał więc będzie wiele radości z wykonywania kolejnych, kolorowych zadań, a Ty – z możliwości obserwowania jego kolejnych sukcesów!

more4kids

Witaj w naszej redakcji! Jesteśmy miejscem dedykowanym wspieraniu kobiet we wszystkich aspektach ich życia, od macierzyństwa po codzienne wyzwania związane z prowadzeniem domu i dbaniem o siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

elementarz trzylatka
Gdzie pojechać z rodziną na wakacje?

Jesteś zainteresowany reklamą?

Gdzie pojechać z rodziną na wakacje?