Strona główna
Kobieta
Tutaj jesteś

Zgrabne uda – co można zrobić?

22 listopada 2019


Zgrabne uda nie muszą być marzeniem, a odpowiednio ułożony trening sprawi, że piękną sylwetką będzie się mogła cieszyć każda z nas.

Na jakie ćwiczenia warto postawić?

Jaki plan treningowy wybrać, by osiągnąć tak ważny cel, jakim są zgrabne nogi? Sposobów na to, by odchudzić uda, jest wiele. Skłony, przysiady i wykroki – oto ćwiczenia, które wśród osób dbających o sylwetkę cieszą się bardzo dużą popularnością. By takie ćwiczenia przyniosły jeszcze lepsze rezultaty, warto poszerzyć swój plan treningowy i włączyć do niego takie formy aktywności jak jazda na rowerze – tradycyjnym lub treningowym. Dobre efekty może też przynieść wchodzenie po schodach, które pozwala pozbyć się zbędnych kalorii, a przy okazji wymodelować uda.

Odpowiednia dieta

Dla tych, którym marzą się zgrabne nogi, ważną sprawą jest też odpowiednia dieta. Ważną rolę odgrywa w niej białko, dzięki któremu można budować mięśnie, a jednocześnie szybciej spalać tkankę tłuszczową. Ważne jest też wypijanie odpowiednich ilości wody, dzięki czemu można uniknąć tak uciążliwych problemów, jak cellulit. By osiągnąć jeszcze lepsze efekty, do wody tej można dodać cytrynę. Dzięki temu nasz organizm otrzyma dodatkowe wsparcie w postaci witaminy C, która pomaga nam utrzymać zarówno dobrą formę, jak i zgrabną sylwetkę.

sponsorsportu.pl

more4kids

Witaj w naszej redakcji! Jesteśmy miejscem dedykowanym wspieraniu kobiet we wszystkich aspektach ich życia, od macierzyństwa po codzienne wyzwania związane z prowadzeniem domu i dbaniem o siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak pozbyć się cieni pod oczami

Jesteś zainteresowany reklamą?