xBox kinect gry

Konsole do gier, laptopy, smartfony czy komputery opanowały cały świat, a producenci najlepszych tytułów zdobywają coraz większą sławę. Coraz nowsza technologia, pozwala tworzyć gry jeszcze bardziej zaawansowane, posiadające niesamowitą grafikę i możliwości wirtualne. Dzięki zastosowaniu dodatkowych narzędzi, gracz może całkiem wejść w świat wirtualny i zatopić się w fantastycznej fabule lub wirtualnych realiach. Jednym z ulubionych urządzeń, współgrających z konsolą xbox jest sensor ruchu – zwany kinectem. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest wykrywanie ruchu i wcielanie go do gry, widoczne na ekranie. Sprzęt nie wymaga żadnych dodatkowych gadżetów, a gra z jego użyciem dodaje jeszcze więcej emocji i zabawy.

Jakie xbox kinect gry przypadły do gustu użytkownikom konsoli?

Jakie xbox kinect gry przypadły do gustu użytkownikom konsoli?Istnieje wiele ciekawych pozycji, które wciągną gracza, jak również sprawią ze wspólnie spędzony czas, będzie jeszcze bardziej wesoły i atrakcyjny. Gry z użyciem sensora kinect można podzielić na kilka kategorii, wśród których można znaleźć tytuły sportowe, zręcznościowe, fabularne, akcji czy bijatyki. Poniżej, krótki opis najciekawszych produkcji.

Pierwszą, znaną, prostą oraz wymagającą trochę ruchu grą jest Kinect Sports – gra, która zmobilizuje uczestników do ruchu, rywalizacji lub kooperacji. W tytule można uczestniczyć w wielu rozgrywkach, proponowanych na łamach kilku dyscyplin sportowych. W zależności od wydanej części gracze mogą wcielić się w lekkoatletę, siatkarza plażowego, bramkarza, gracza w kręgle, tenisistę, golfistę czy boksera. Dzięki możliwości ustawienia różnych opcji, zabawa może być dostosowana do potrzeb, oczekiwań i możliwości odbiorców. Dodatkowo pozycja posiada wiele mini gier, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają zabawę.

Kolejną, uwielbiana pozycją jest Dance Central, gra o charakterze tanecznym. Dzieki solidnie przygotowanym choreografiom, możliwości nauki ich, jak również uczestnictwa w wyzwaniu, każdy miłośnik tańca dostanie niesamowita dawkę atrakcji. Wybór poziomu trudności, piosenki oraz ulubionego wykonawcy, pozawalają bawić się z uśmiechem i radością. Gra pozwala na uczestnictwo kilku osób, dzięki czemu można stworzyć niesamowity turniej tańca wśród znajomych i rodziny.

Do bardzo fajnych i ciekawych pozycji, należy również zaliczyć fabularną grę Harry Potter. To gra zręcznościowa, W której gracze wcielają się w główne postacie, przyzywając z nimi najważniejsze przygody i pokonując różnorakie wyzwania. Dodatkowo można zmierzyć się w krótkich, niezależnych wyzwaniach umieszczonych w małych grach pobocznych.

Coś dla najmłodszych

Dla najmłodszych graczy, produkcja Frontier Developments stworzyła Disneyland Adventures – zbiór mini gier osadzonych w świecie Disneya, dzięki którym młodzi gracze mogą brać udział w konkurencja prowadzonych w realiach znanych, kultowych filmów i bajek.